• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 26 yıldır araç güvenliği konusunda dünyanın tercihi olan StarLine, AutoTecha'ya özel fırsatlarla Türkiye'de. 


  StarLine A91 +12V araçlar için özel olarak üretilmiştir. 


  Telemetri - uzaktan yönetim özelliği sayesinde araç özelliklerini LCD ekranlı kumandadan yönetebilir, aracınızdaki değişiklik ve alarm durumlarını kumanda ekranından görüntüleyebilirsiniz.
  StarLine BP-03 immobilizer atlatma modülü sayesinde sistem aracınızın immobilizerini iptal etmeden 4 farklı seçenekle uzaktan araç çalıştırma sağlar: 1. Kumandadan, 2. Hava sıcaklığına göre, 3. Kurulu alarma göre, 4. Belirlenmiş zaman aralıklarına göre. Aracın çalışacağı süre kullanıcı tarafından belirlenir (10 dak, 20 dak, 1 saat ve s.). Aracı uzaktan durdurma özelliği. Aracın çalışma, durma bilgileri ve çalışma süresi LCD ekranlı kumanda ekranından kullanıcıya bildirilir. Araç çalışırken sistem kapıları kilitli ve aracı koruma altında tutar. Uzaktan çalıştırmada marşa basma süresi, marşa basmanın geciktirilmesi (ısıtma bujileri için) gibi özellikler değiştirilebilir olup sistem dizel veya benzinli araçlara göre programlanabilir. "Boş Vites Programlama" özelliği sayesinde sistem aracın vitesteyken çalıştırılmasını önleyerek düz şanzımana sahip araçlarda da güzevli bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.

  2 seviyeli ve her seviyesinin hassasiyeti ayrı ayrı ayarlanabilen darbe sensörü sayesinde aracınız dış müdahalelere karşı koruma altına alınır ve sistem gelen darbenin şiddetine göre (alarm veya uyarı) siren sinyalleri ve kumanda ekranından bilgilendirme yapar. Güvenlik sensörleri aracın kapı, kaporta, bagaj kapağı, camları, marş motoru, ateşleme kilidi, el freni, fren pedalı gibi bölgelerini koruma altına alıp bu bölgelerde oluşan değişiklikleri siren sinyalleri ve kumanda ekranından kullanıcıya bildirir.
  İletişim kanalını koruma özelliği aracınızla kumanda arasında iki yönlü haberleşmeyi sağlayan iletişim kanalını daima temiz ve siber hırsızlıklara karşı kapalı tutulmakta ve sistemin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
  128 kanala sahip iletişim frekansınız radyo frekans parazitlerinin yoğun olduğu şehir ortamlarında bile kesintisiz hizmet sunmakla beraber, komut iletim mesafesini 850m., komut alım mesafesini 2000m.'ye kadar yükseltmektedir.
  İletişim kanalının otomatik kontrol özelliği kumandanızla sistem arasındaki bağlantıyı her 3 dakikada bir otomatik olarak kontrol ederek bağlantı gücü ve durumunu kumanda ekranından kullanıcıya bildirir.
  Özel tasarımlı, ergonomik, LCD ve darbeye dayanıklı kumanda sistemi büyük bir keyif ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar.
  Patenti StarLine şirketine ait güç anahtarları sistemin oluşabilecek kısa devrelerini önleyerek sisteme ve aracınıza gelebilecek zarar riskini en aza indirmektedir.
  Yüksek kaliteli ve özel yapım malzemelerinin kullanımı sayesinden StarLine sistemleri -50/+80 derece hava sıcaklıklarında sorunsuzca hizmet vermektedirler.
  Patenti StarLine şirketine ait ileri teknoloji çözümleri ile kumandaların enerji tüketimi en aza indirilerek kullanılan pil ömrü uzatılmaktadır.

  StarLine bilim adamlarının ileri teknoloji çözümleri ve StarLine şirketinin geri dönüşüm politikaları sayesinde verdiğimiz en büyük uğraş ve imza attığımız en büyük başarının gelecek nesillere bırakılacak temiz bir doğa olduğunu düşünmekteyiz.
   

  StarLine İyi ve Güvenli yolculuklar diler!!!
  Garanti Bilgisi
  :
  3 yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hafta içi ertesi gün
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.