• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 26 yıldır araç güvenliği konusunda dünyanın tercihi olan StarLineAutoTecha'ya özel fırsatlarla Türkiye'de. 

  StarLine E90 2CAN GSM GPS +12V araçlar için özel olarak üretilmiştir. 
  Telemetri - uzaktan yönetim özelliği sayesinde araç özelliklerini LCD ekranlı kumandadan yönetebilir, aracınızdaki değişiklik ve alarm durumlarını kumanda ekranından görüntüleyebilirsiniz.
   
  Sadece StarLine sistemlerinde bulunan StarLine BP-03 immobilizer atlatma modülü sayesinde sistem aracınızın immobilizerini iptal etmeden 4 farklı seçenekle uzaktan araç çalıştırma sağlar: 1. Kumandadan, 2. Hava sıcaklığına göre, 3. Kurulu alarma göre, 4. Belirlenmiş zaman aralıklarına göre. Aracın çalışacağı süre kullanıcı tarafından belirlenir (10 dak, 20 dak, 1 saat ve s.). Aracı uzaktan durdurma özelliği. Aracın çalışma, durma bilgileri ve çalışma süresi LCD ekranlı kumanda ekranından kullanıcıya bildirilir. Araç çalışırken sistem kapıları kilitli ve aracı koruma altında tutar. Uzaktan çalıştırmada marşa basma süresi, marşa basmanın geciktirilmesi (ısıtma bujileri için) gibi özellikler değiştirilebilir olup sistem dizel veya benzinli araçlara göre programlanabilir. "Boş Vites Programlama" özelliği sayesinde sistem aracın vitesteyken çalıştırılmasını önleyerek düz şanzımana sahip araçlarda da güzevli bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.
  Sadece StarLine sistemlerinde bulunan StarLine 2CAN Chip sayesinde sistem bilgisayar ortamında aracınızın marka, model, üretim yılı, şanzıman tipi (düz veya otomatik), yakıt tipi (benzin veya dizel), çalıştırma şekli (anahtar, start-stop, keyless go ve s.) ve diğer özelliklerine göre programlanıp aracınıza birebir uyumlu hale getirilerek, araç yönetimi 2CAN Chip üzerinden gerçekleştirmektedir.
  StarLine GSM yönetimi sayesinde aracınızı ücretsiz StarLine uygulaması (iOS, Android, Windows) aracılığı ile görüntüleyebilir, yönetebilirsiniz. Araç üzerinde oluşacak her türlü değişikliği cep telefonu ekranı üzerinden izleyebilirsiniz. Alarm durumda kullanıcı uygulama üzerinden bildirim ve cep telefonu üzerinden sesli arama ile bilgilendirilir.
  Hem GPS, hem de GLONASS uydu sisteminden bilgi alabilme özelliğine sahip yüksek hassasiyetli StarLine GPS anten sayesinde aracınızın konumunu 5m. hata payı ile tespit edebilir, aracın hareket bölge ve hız sınırlaması yapabilir, kural ihlali durumlarında uyarı bildirimi alabilir, aracın geçmiş olduğu rota, durma ve duraklama noktaları, hareket hızı ve s. verileri görüntüleyebilirsiniz.
  Dijital 2 seviyeli ve her seviyesinin hassasiyeti ayrı ayrı ayarlanabilen darbe sensörü sayesinde aracınız dış müdahalelere karşı koruma altına alınır ve sistem gelen darbenin şiddetine göre (alarm veya uyarı) siren sinyalleri ve kumanda ekranından bilgilendirme yapar. Dijital 3 boyutlu denge sensörü aracın her türlü denge ve açı değişikliklerini (örneğin aracın çekilmesi) siren sinyalleri ve kumanda ekranından görsel olarak kullanıcıya bildirir. Güvenlik sensörleri aracın kapı, kaporta, bagaj kapağı, camları, marş motoru, ateşleme kilidi, el freni, fren pedalı gibi bölgelerini koruma altına alıp bu bölgelerde oluşan değişiklikleri siren sinyalleri ve kumanda ekranından kullanıcıya bildirir. 
  İletişim kanalını koruma özelliği aracınızla kumanda arasında iki yönlü haberleşmeyi sağlayan iletişim kanalını daima temiz ve siber hırsızlıklara karşı kapalı tutulmakta ve sistemin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

  128 kanala sahip iletişim frekansınız radyo frekans parazitlerinin yoğun olduğu şehir ortamlarında bile kesintisiz hizmet sunmakla beraber, komut iletim mesafesini 850m., komut alım mesafesini 2000m.'ye kadar yükseltmektedir.
  Esnek ek yönetim kanalları sayesinde aracın ayrı ayrı özelliklerine (açılır tavan, Webasto ve s.) bağlantı yapılıp bu özellikler kumandadan yönetilebilir.
  Sadece StarLine sistemlerine özel SLAVE rejimi sayesinde aracının orijinal kumandası ile StarLine kumandaları eşleştirilerek ortak kullanım (örneğin, aracın kumandası ile güvenlik sisteminin de devre dışı bırakılması ve devreye sokulması) sağlanabilir. Dikkat! Bu rejimin kullanılabilmesi için aracın da SLAVE rejimini desteklemesi gerekmektedir.
  İletişim kanalının otomatik kontrol özelliği kumandanızla sistem arasındaki bağlantıyı her 3 dakikada bir otomatik olarak kontrol ederek bağlantı gücü ve durumunu kumanda ekranından kullanıcıya bildirir.
   
  Özel tasarımlı, ergonomik, LCD ve darbeye dayanıklı kumanda sistemi büyük bir keyif ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar.
  Patenti StarLine şirketine ait güç anahtarları sistemin oluşabilecek kısa devrelerini önleyerek sisteme ve aracınıza gelebilecek zarar riskini en aza indirmektedir.
  Yüksek kaliteli ve özel yapım malzemelerinin kullanımı sayesinden StarLine sistemleri -50/+80 derece hava sıcaklıklarında sorunsuzca hizmet vermektedirler.
  Patenti StarLine şirketine ait ileri teknoloji çözümleri ile kumandaların enerji tüketimi en aza indirilerek kullanılan pil ömrü uzatılmaktadır.
  Ücretsiz StarLine mobil uygulamamız ve demo kullanım için akıllı telefonunuzun alış veriş uygulamasının arama bölümüne: StarLine 
  yazıp aratmanız veya aşağıdaki QR kodları taramanız yeterlidir:


                                                                            


  StarLine bilim adamlarının ileri teknoloji çözümleri ve StarLine şirketinin geri dönüşüm politikaları sayesinde verdiğimiz en büyük uğraş ve imza attığımız en büyük başarının gelecek nesillere bırakılacak temiz bir doğa olduğunu düşünmekteyiz.  StarLine İyi ve Güvenli yolculuklar diler!!!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.