%17 indirimli Yeni
StarLine  - i95LUX

Starline İ95 Lux İmmobilizer Ve Anahtarsız Giriş Sistemi

1.312,28 TL
1.574,74 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 26 yıldır araç güvenliği konusunda dünyanın tercihi olan StarLine, AutoTecha'ya özel fırsatlarla Türkiye'de. 

  StarLine i95 Lux +12V araçlar için özel olarak üretilmiş, 2,4 GHz frekansda korumalı iletişim sunan anahtarsız giriş (keyless entry) ve güvenlik sistemidir. 

  İletişim kanalını koruma özelliği aracınızla kumanda arasında iki yönlü haberleşmeyi sağlayan iletişim kanalını daima temiz ve siber hırsızlıklara karşı kapalı tutulmakta ve sistemin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
  Anahtarsız Giriş (Keyless Entry) özelliği StarLine patentli algoritm sayesinde kapı veya kaporta (kullanıcı isteğine göre) kilitleri üzerinde mükemmel yönetim sağlar. Kullanıcı belirlediği mesafeye kadar araca yaklaştığında sistem aracın kapılarını otomatik olarak açar, kullanıcı uzaklaştığında kapılar tekrar kilitlenir.
  Aynı patentli algoritmaya göre kullanıcı isterse kaporta kilidi yönetimini seçerek araç güvenliğini en üst seviyyeye çıkarabilir.
  StarLine i95 Lux 'ün çok amaçlı içeriği onun uzaktan araç çalıştırma özellikli ve uzaktan araç çalıştırma özelliksiz StarLine sistemleri ile birlikte uyum içerisinde çalışmasına olanak tanımaktadır. 
  Patenti StarLine şirketine ait güç anahtarları sistemin oluşabilecek kısa devrelerini önleyerek sisteme ve aracınıza gelebilecek zarar riskini en aza indirmektedir.
  Yüksek kaliteli ve özel yapım malzemelerinin kullanımı sayesinden StarLine sistemleri -50/+80 derece hava sıcaklıklarında sorunsuzca hizmet vermektedirler.
  Patenti StarLine şirketine ait ileri teknoloji çözümleri ile kumandaların enerji tüketimi en aza indirilerek kullanılan pil ömrü uzatılmaktadır.
  Suya dayanıklı bağlantı kumandası sayesinde sistemi ve aracınızı istediğiniz koşullarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

   

  StarLine bilim adamlarının ileri teknoloji çözümleri ve StarLine şirketinin geri dönüşüm politikaları sayesinde verdiğimiz en büyük uğraş ve imza attığımız en büyük başarının gelecek nesillere bırakılacak temiz bir doğa olduğunu düşünmekteyiz.  StarLine İyi ve Güvenli yolculuklar diler!!!
  Garanti Bilgisi
  :
  3 yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hafta içi ertesi gün
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.