%17 indirimli Yeni
StarLine  - V67

Starline V67 Motosiklet Güvenlik Ve Takip Sistemi

1.925,52 TL
2.310,63 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 26 yıldır motosiklet güvenliği konusunda dünyanın tercihi olan StarLineAutoTecha'ya özel fırsatlarla Türkiye'de.

  StarLine V67 motosikletler için özel olarak üretilmiştir.


  Telemetri - uzaktan yönetim özelliği sayesinde sistem özelliklerini LCD ekranlı kumandadan yönetebilir, motosikletinizdeki değişiklik ve alarm durumlarını kumanda ekranından görüntüleyebilirsiniz.
  Dijital 2 seviyeli ve her seviyesinin hassasiyeti ayrı ayrı ayarlanabilen darbe sensörü sayesinde motosikletiniz dış müdahalelere karşı koruma altına alınır ve sistem gelen darbenin şiddetine göre (alarm veya uyarı) siren sinyalleri ve kumanda ekranından bilgilendirme yapar. Dijital 3 boyutlu denge sensörü motosikletin her türlü denge ve açı değişikliklerini (örneğin motosikletin çekilmesi veya dikleştirilmesi) siren sinyalleri ve kumanda ekranından görsel olarak kullanıcıya bildirir. Güvenlik sensörleri motosikletin tüm bölgelerini koruma altına alıp bu bölgelerde oluşan değişiklikleri siren sinyalleri ve kumanda ekranından kullanıcıya bildirir. 
  Yapay zeka belirtileri sunan güçlü ARM (Acorn RISC Machine) işlemci sayesinde sistem dahili saat ayarı, ağ erişimi parametreleri ayarları, bakiye kontrolü, bakiye eklenmesi ve s. gibi özellikleri kullanıcıdan bağımsız olarak otomatik olarak ayarlayabiliyor.
  Yüksek kaliteli GPS anten ve A-GPS (Assisted GPS) teknolojisi, aynı anda hem GPS, hem de GLONASS uydu verilerini kullanabilme özellikleri sayesinde taşıtın konumunu ve rotasını en zor koşullarda bile anında ve yüksek hassaslıkla tespit edip müdahale edebilir.
  StarLine TAKİP avantajları:
  - Taşıtlarınızın rotasının www.starline-online.ru sunucusundan ve ücretsiz StarLine mobil uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak takibi,
  - Sunucunun size özel odasına sınırsız sayıda taşıt ekleme imkanı,
  - Rota bilgilerinin 2 aya kadar saklanılması,
  - Uydu bağlantısının kesilme durumunda bilgilerin “kara kutuya” kaydedilmesi,
  - Dahili güç kaynağı sayesinde ana güç kaynağı bağlantısı kesildikten sonra 72 saate kadar haberleşme olanağı.

  İletişim kanalını koruma özelliği motosikletinizle kumanda arasında iki yönlü haberleşmeyi sağlayan iletişim kanalını daima temiz ve siber hırsızlıklara karşı kapalı tutulmakta ve sistemin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
  128 kanala sahip iletişim frekansınız radyo frekans parazitlerinin yoğun olduğu şehir ortamlarında bile kesintisiz hizmet sunmakla beraber, komut iletim mesafesini 850m., komut alım mesafesini 2000m.'ye kadar çıkarmaktadır.
  Sadece StarLine sistemlerine özel SLAVE rejimi sayesinde aracının orijinal kumandası ile StarLine kumandaları eşleştirilerek ortak kullanım (örneğin, aracın kumandası ile güvenlik sisteminin de devre dışı bırakılması ve devreye sokulması) sağlanabilir. Dikkat! Bu rejimin kullanılabilmesi için aracın da SLAVE rejimini desteklemesi gerekmektedir.
  Suya ve toza dayanıklı, ileri teknoloji ürünü ana bloğu, küçük boyutları sayesinde motosikletin en zor ulaşılır bölgelerine saklayabilirsiniz.
  Kablosuz hermetiklik sensörü sayesinde motosiklet çanta ve bagajınızın sürekli kapalı olduğundan emin olacak, kapağın açılma durumunda sistem sizi kumanda ekranından ve ses sinyalleri ile bilgilendirecektir.
  İletişim kanalının otomatik kontrol özelliği kumandanızla sistem arasındaki bağlantıyı her 3 dakikada bir otomatik olarak kontrol ederek bağlantı gücü ve durumunu kumanda ekranından kullanıcıya bildirir.
  Özel tasarımlı, ergonomik, LCD ve darbeye dayanıklı kumanda sistemi büyük bir keyif ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar.
  Yüksek kaliteli ve özel yapım malzemelerinin kullanımı sayesinden StarLine sistemleri -50/+80 derece hava sıcaklıklarında sorunsuzca hizmet vermektedirler.
  Patenti StarLine şirketine ait ileri teknoloji çözümleri ile kumandaların enerji tüketimi en aza indirilerek kullanılan pil ömrü uzatılmaktadır.


  Ücretsiz StarLine mobil uygulamamız ve demo kullanım için akıllı telefonunuzun alış veriş uygulamasının arama bölümüne: StarLine 
  yazıp aratmanız veya aşağıdaki QR kodları taramanız yeterlidir:


                                                                            


  StarLine bilim adamlarının ileri teknoloji çözümleri ve StarLine şirketinin geri dönüşüm politikaları sayesinde verdiğimiz en büyük uğraş ve imza attığımız en büyük başarının gelecek nesillere bırakılacak temiz bir doğa olduğunu düşünmekteyiz.  StarLine İyi ve Güvenli yolculuklar diler!!!
  Garanti Bilgisi
  :
  3 yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hafta ici ertesi gün
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.